|
Donna Wilson pirkėjams pristato
rankdarbių katalogą |
Straipsnio, kaip rankdarbių rinkimosi ir pirkimo procesą organizuoti kūrybiškiau, praturtinant pirkėjų potyrį ir paliekant stiprų įspūdį, tęsinys.
Pagalba renkant rankdarbius dovanoms
Jei išsiaiškinote, jog dauguma jūsų rankdarbių perkama dovanoti, elektroninės parduotuvės lankytojams galite pasiūlyti kūrinių filtravimą pagal dovanos gavėjo charakteristikas, kaip tai padarė
„I want on of those“.
Pavyzdžiui, siūloma pasirinkti, kas yra dovanos gavėjas: jūsų bendradarbis, mama, brolis ir pan. Taip pat reikia apibūdinti dovanos gavėjo asmenybę: sportiškas, virtuvės maestras, dizaino guru, mažas vaikas, nuotykių ieškotojas ir pan.
Akį traukiantys mygtukai
Svetainėje
„Nest of Posies“ lankytojui leidžiama pasirinkti, kur norėtų jis apsilankyti: tinklaraštyje ar elektroninėje parduotuvėje.
Įspūdingas ir išradingas kūrėjo prisistatymas
Britė mados tekstilės dizainerė Ruth Bridgeman įkūrė įmonę
„Ruth Cross“. Kūrinių potencialių pirkėjų smalsumas tenkinamas aprašant įmonės istoriją: pradedant nuo autorės gimimo, tęsiant apie dizaino ir verslo studijas, dalyvavimą parodose, įvairių kolekcijų kūrimą, dalyvavimą projektuose. Tokių duomenų pateikimas kūrinių autorę pristato kaip profesionalę, nuolat tobulėjančią, aktyviai įsitraukiančią į kūrybinę veiklą.
Taip pat pateiktas publikacijų, kuriose skelbtos Ruth Bridgeman kūrinių nuotraukos, sąrašas. Pavyzdžiui, patalpinta rankomis apmegztos kėdės nuotrauka, pasirodžiusi „Textile Forum“:
Trumpai ir vaizdžiai pristatomi pagrindiniai kūrėjos projektai. Du iš jų: pirštinės, kurias filmuose „Saulėlydis“ ir „Jaunatis“ dėvėjo pagrindinė aktorė, ir apmegzta raganosio galva, kuri puikuosis ant „Living Etc“ viršelio.
Rankdarbių stilių atitinkantis rankdarbių pristatymas
Donna Wilson įkūrė savo įmonę po to, kai dailės koledže baigiamajam darbui sukūrė megztus gyvius ir juos sėkmingai pardavė. Nuotaikingi kūriniai pristatomi nuotraukose ir nurodant jų vardą-pavadinimą.
Pasirinkus rankdarbį, jis pristatomas „išsamiau“: nurodomi jo pomėgiai ir nemėgstami dalykai. Pavyzdžiui, Didysis Tedas mėgsta sumuštinius su sūriu ir raugintais agurkais ir labai nemįgsta apsipirkinėti. Taip sukuriamas charakteringo ir vertingo kūrinio įvaizdis, kai nurodomi ne tik techniniai kūrinio parametrai. Tokie papildomi aprašymai prideda rankdarbiui vertės – D. Wilson šiuos aprašymus itin pabrėžia, todėl kaina tampa mažiau pastebima, o kūrinio idėja – išskirtiniais bruožais pasižymintis, malonius jausmus skatinantis rankdarbis – išryškėja. Be to, toks rankdarbių pristatymo būdas tarsi skatina parduotuvės internete lankytojus neskubėti, paskaityti visų patikusių rankdarbių aprašymus ir palyginti... jų charakterius, asmenybes! Ne kainą.
Kūrėja taip pat pristato 2011 – 2012 katalogą, kurį galima atsisiųsti PDF formatu ir peržiūrėti kolekciją.
|
Keli puslapiai iš Donnos Wilson 2011 - 2012-ųjų kūrinių katalogo |
Šie pavyzdžiai parodo tik nedidelę dalį galimybių ir sumanymų, kuriuos įgyvendinus pirkėjams jūsų rankdarbių pirkimas taptų dar įdomesnis. Kūrinių katalogai, aprašymai, informacija apie save lankytojams parodo, jog kūrėjas yra išskirtinis, jo rankdarbiai – ilgo ir nuoseklaus, apsvarstyto darbo vaisiai.
Vilija Butėnienė
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą